PROJEKT 2021 | REALIZACJA 2022 | Poznań

Projekt mieszkania w stylu modern classic z elementami boho

Jest biel i złoto. Jest jasno. Jest naturalnie. Jest kobieco. To mieszkanie ma dwa trzony inspiracyjne. Boho i modern classic. Z boho czerpaliśmy zwiewne, naturalne wykończenia i dekoracje, z modern classic stateczność i przejrzystość form.

Zobacz jak zaprojektowaliśmy tą przestrzeń.

Projekt sypialni z panelami tapicerowanymi typu long

Projekt sypialni ma bardzo wertykalny charakter. Uzyskujemy go przez użycie strzelistych form w postaci paneli tapicerowanych za łóżkiem, paneli frezowanych za telewizorem oraz zasłon z dużą ilością załamań. Dzięki temu zabiegowi optycznie podwyższamy pomieszczenie. Balansujemy w jasnej, naturalnej kolorystyce  czerpanej z stylu boho. Uwagę zwracają lampki nocne nie stojące na szafkach nocnych, a zwisające na długim przewodzie z sufitu. Dużą białą szafę zdobią mosiężne uchwyty z roślinnym motywem.

Kuchnia z wyspą z kamiennymi wykończeniami

W tej przestrzeni rządzą naturalne materiały, dzięki czemu nabiera szlachetnego rysu. Mamy tutaj drewniany parkiet oraz kamienne wykończenia blatów w kuchni. Elementami , które szczególnie przyciągają uwagę są złoty okap tuba oraz piękne drewniane lamele przymocowane do sufitu. Nie mogło zabraknąć ozdobnego oświetlenia LED oraz mosiężnych uchwytów w zabudowie meblowej. Ściany strefy wypoczynkowej dekorowane są przez sztukaterię, która nadaje przestrzeni rytm. 

Niebanalny pokój do pracy oraz ćwiczenia jogi

Joga i praca. Aby połączyć te dwie funkcje na jednej przestrzeni postanowiliśmy ją podzielić odcięciem z farby. Tak jak widać, strefa pomalowana na ciemno, zdobiona gwieździstą lampą  jest strefą biurową. Znajduje się tam wygodna przestrzeń do pracy. Pozostała część pomieszczenia – jasna, służy do relaksu podczas ćwiczenia jogi. Znajdziemy tutaj także piękne plakaty w białych ramach oraz ciekawą tapetą z motywem roślinnym.

Łazienka z efektowną roślinną ścianą

Wchodząc do tego pomieszczenia naszą uwagę przykuwa bezkonkurencyjnie piękna ściana wykończona zieloną płytką z roślinnym motywem. Zieleń płynnie przechodzi ze ściany wspinając się na sufit. To właśnie dzięki ciemnemu sufitowi oraz dekoracyjnemu oświetleniu LED ta mała przestrzeń staje się bardzo nastrojowa. 

Korytarz z drzwiami ukrytymi

Korytarz, a właściwie przedsionek mieszkania jest to przestrzeń do której trafiamy zaraz po wejściu do mieszkania. Jest tutaj jasno, ciut powściągliwie. Drzwi do łazienki oraz pralni  zostały wykonane jako z ukrytą ościeżnicą. Jedne z nich wykończone tapetą , która pozwoliła wtopić je w otaczającą przestrzeń. Tylko klamka zdradza, że coś na nas czeka po drugiej stronie.

Projektant wnętrz Poznań - kobiece mieszkania

Ten projekt choć na pierwszy rzut oka  prosty i przejrzysty, kryje w sobie wiele eleganckich i wyrafinowanych rozwiązań. Zostały tu użyte szlachetne naturalne materiały oraz akcenty boho dzięki czemu uzyskaliśmy niepowtarzalny efekt.

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty z naszego portfolio lub zapoznać się z naszą ofertą projektową. – kliknij poniżej!

Pamiętaj, że nie ważne skąd jesteś, gdyż cały projekt możemy wykonać dla Ciebie zdalnie wraz z konsultacjami online.

Podoba Ci się nasz projekt? Śledź nas w social mediach, skomentuj i obserwuj po więcej!

Studio M kwadrat Magdalena Rybak © 2018-2023 /// WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE