PROJEKT 2019 | REALIZACJA 2019 | WARSZAWA

KOBIECE MIESZKANIE - PROJEKT

Gdyby projekty mogły mówić, ten – projekt mieszkania w Warszawie -powiedziałby “Jestem kobietą! Do tego elegancką i pewną siebie, nie potrzebuję zbędnych dodatków, aby wyróżnić się w tłumie. Jestem piękna!”

Punktem wyjścia do pracy były kolory. Butelkowa zieleń oraz pudrowy róż. Oba znalazły się w projekcie – na pozór kontrastujące ze sobą – gorzka zieleń i słodki róż stały się filarami i głównymi akcentami tego wnętrza. Róż znalazł miejsce na welurowych krzesłach w jadalni. Z kolei butelkowa zieleń przyozdobiła dwie ściany. Jest to kolor niezwykle mocny, więc ściany pomalowane w tym kolorze są tak zorientowane, aby nie było można zobaczyć ich jednocześnie. Do tego są oświetlone światłem dziennym. Mieszkanie jest bardzo kobiece, lecz nie przesłodzone. Każdy poczuje się tu komfortowo.

TO JUŻ NIE JEST MINIMALIZM

Styl, w którym jest mieszkanie wywodzi się z minimalizmu, lecz zdecydowanie nim nie jest. Podkreślają to złote dodatki oraz frezy w meblach kuchennych. Do tego nieco krzykliwy wzór płytek na podłodze. Ciężko nam zdefiniować styl w jakim jest mieszkanie, ze względu na bardzo indywidualne podejście przy projektowaniu. Niemniej możemy powiedzieć, że jest to mieszkanie o wnętrzu zdecydowanie nowoczesnym, zaglądające w ramy stylu nowojorskiego i klasycznego.

Atutem mieszkania jest jego wysokość. Dzięki niej optycznie powiększamy przestrzeń i otrzymujemy nieco kamieniczną atmosferę. 

PROJEKT MIESZKANIA WARSZAWA

Aby podkreślić lokalizację projektu, w jadalni znalazł się plakat w złotej ramie. Został wybrany z serii plakatów odnoszących się do różnych miejsc w Polsce. Ich styl i forma niezwykle do nas przemówiła – są bardzo oryginalne. Link do całej serii plakatów Hunny BADGER zostawiamy TUTAJ