PROJEKT 2020 | REALIZACJA 2020 | Poznań

Remont łazienki w domu jednorodzinnym

Przedstawiany projekt dotyczy remontu łazienki w domu jednorodzinnym. Jak każdy wie remont to spore przedsięwzięcie. Inwestorzy marzyli o prysznicu, lecz w starej łazience zbyt duża zabudowana wanna nie pozwalała na takie rozwiązanie.  Dzięki zamianie na wannę przyścienną, o mniejszym gabarycie, udało nam się zmieścić prysznic. Łazienka jest minimalistyczna i oryginalna, a do tego z lekką nutką awangardy, dzięki czemu pasuje do pozostałych wnętrz domu.

wanna i prysznic walk-in w jasnej łazience

Łazienka jest bardzo jasna, uzupełniona naturalnymi kolorami w odcieniach drewna i perłowej bieli. Dzięki temu proste czarne akcenty stają się bardzo mocne. Największą zmianą podczas tego remontu jest zastąpienie dużej zabudowanej wanny mniejszą oraz prysznicem walk-in ze szklaną ścianką. Dzięki temu zabiegowi poprawiła się funkcjonalność łazienki – wcześniej duża bryła zabudowanej wanny mocno przytłaczała. Teraz przestrzeń wydaje się bardziej przejrzysta i rozległa.3

Plakaty w łazience

Plakaty nadają się nie tylko do salonu lub sypialni. Jeśli tak jak tutaj,mamy wolną przestrzeń na ścianach to plakaty świetnie sprawdzą się w łazience jako element dekoracyjny. W tym przypadku na pozór prosta przestrzeń dostaje awangardowej nuty. Wszystko dzięki plakatom w żółto-czarnej kolorystyce oraz okrągłym lustrom w czarnych ramach.

Kolorystyka plakatów przyciąga wzrok w spokojnej przestrzeni, a ich forma jest bardzo interesująca, a w przypadku jednego z nich nawet zabawna, zważywszy na miejsce w które dekoruje. Takich plakatów z pewnością nie powstydziłaby się nawet teatralna garderoba, co podkreśla awangardową stronę wnętrza.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plakatów w projektowaniu wnętrz zajrzyj do naszego artykułu na ten temat. Link znajdziecie poniżej.

Oryginalne lampy łazienkowe

Oryginalny charakter w łazience podkreślają niebanalne lampy. Zamiast klasycznego górnego oświetlenia, mamy trzy lampy ścienne – nad lustrem oraz nad plakatami. Co ciekawe, nie są to typowe kinkiety, a… plafony techniczne – czyli najtańsze lampy jakie kupicie w każdym markecie budowlanym. W połączeniu z resztą wyposażenia tworzą niepowtarzalny charakter.

Projekt łazienki - architekt wnętrz

Mała przestrzeń jaką jest łazienka, jak widać daje wiele możliwości. W tym przypadku naturalne kolory, uzupełnione odcieniami bieli oraz ciekawymi dodatkami zdały egzamin.

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty z naszego portfolio lub zapoznać się z naszą ofertą projektową. – kliknij poniżej.