PROJEKT 2022 | REALIZACJA 2023 | Poznań

Nowoczesny salon z kuchnią i jadalnią

Zapraszamy na wycieczkę po wyjątkowym czteropokojowym apartamencie, w którym dominują beże i, do którego zagląda elegancki charakter. Czarne elementy w beżowych wnętrzach naszych Inwestorów to chyba nasz ulubiony „dodatek”. Sprawiają, że wnętrze nie jest nudne, często są tą „wisienką na torcie”. Czerń dodatkowo podkreśla charakter wnętrza, ale nie musi sprawiać, że wnętrze będzie odbierane jako ciemniejsze. Oczywiście, nie wszędzie będą pasowały, więc nie dodajemy ich na siłę! Spójrzcie natomiast, jak świetnie czerń skomponowała się z beżami, szarościami i drewnem.

Kuchnia w odcieniach beżu

Kuchnia jest oczywiście w odcieniach beżu, zaprojektowana specjalnie pod potrzeby Inwestorów na wymiar. Mamy tu dużo miejsca do przechowywania i dużo blatu roboczego – idealnie dla rodziny 2+2. Ze względu na możliwości powierzchniowe zdecydowaliśmy z Inwestorami, że wyspa, będzie użytkowa, bez części z hokerami. Zmieściliśmy w niej natomiast winiarkę – to ciekawy i coraz częściej wybierany przez Inwestorów sprzęt agd. Kuchnia stanowi całość z salonem, dlatego naturalnie musiała odpowiadać mu elegancką formą, kolorystyką i rozwiązaniami. Jest jednocześnie klasycznie, ale i nowocześnie – to kolejny przykład interpretacji stylu modern-classic.

Sypialnia z miejscem do pracy

Ta niewielka sypialnia była nie lada wyzwaniem. Musieliśmy zmieścić również domowe biuro, pojemne szafy i kącik tv, a przy tym utrzymać całość w stylu nawiązującym do modern classic! Miękkie tkaniny nadają przytulności, złote dodatki – elegancji, a beżowe odcienie zabudowy wkomponowują tę przestrzeń w styl mieszkania.

Modny pokój dla nastolatki

Pokoje dziecięce to wnętrza, które wymagają od nas dużych pokładów kreatywności. Jeszcze więcej wymagają pokoje nastolatków! Tutaj oprócz ciekawych pomysłów, dopasowania do hobby i obecnych trendów, musimy przede wszystkim spełnić oczekiwania i marzenia przyszłego użytkownika.
Przedstawiamy zatem wymarzony pokój nastolatki: w odcieniach beżu, z delikatnym motywem baletu, z miejscem do nauki i… pazurem, który dodaje nieoczywisty tutaj beton połączony ze sztukaterią i złotem. 

idealny pokój dla nastolatka

Pora wersję chłopięcą, dla nastolatka – fana ciemnych kolorów i gier. Naturalnie to pomieszczenie wyróżnia się na tle pozostałych wnętrz w mieszkaniu, ale warto pamiętać, że to konkretny użytkownik danej przestrzeni ma czuć się w niej dobrze. Dzięki powieleniu układu z pokoju siostry oraz wykorzystaniu podobnych materiałów – betonu, drewna, które ociepla ciemne barwy oraz bieli, pokój ten ostatecznie wpasował się do reszty.

stylowe łazienki

W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki, a właściwie łazienka i toaleta.
Na etapie koncepcji przedstawiamy Inwestorom różne warianty rozwiązania układów funkcjonalnych. Mając dwie łazienki, można dowolnie kształtować ich przeznaczenie: możemy mieć w jednej wannę, w drugiej prysznic; możemy jedną przeznaczyć na pralnię itd. Ostatecznie Inwestorzy zdecydowali o rozwiązaniach jakie widzicie na wizualizacjach. Pamiętamy w swojej pracy, że wnętrze musi pasować do swojego właściciela i odpowiadać jego potrzebom.🤍
Niebywałym plusem dwóch łazienek jest to, że każdą można zrobić w różnym, ale jednak podobnym stylu. Dzięki temu nie musimy rezygnować z wymarzonych materiałów czy połączeń kolorystycznych.

Projektant wnętrz Poznań - stylowe wnętrza

To mieszkanie zostało zaprojektowane, aby wyglądało pięknie, było modne i służyło Inwestorom na lata. Zaplanowanie przestrzeni dla czteroosobowej rodziny to ważne zadanie, dlatego tym bardziej cieszymy się z takiego pozytywnego efektu!

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty z naszego portfolio lub zapoznać się z naszą ofertą projektową. – kliknij poniżej!

Pamiętaj, że nie ważne skąd jesteś, gdyż cały projekt możemy wykonać dla Ciebie zdalnie wraz z konsultacjami online.

Podoba Ci się nasz projekt? Śledź nas w social mediach, skomentuj i obserwuj po więcej!

Studio M kwadrat Magdalena Rybak © 2018-2023 /// WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE