PROJEKT 2019 | REALIZACJA 2020 | Poznań

NOWOCZESNY SALON STYLIZACJI PAZNOKCI

Ten projekt – nowoczesny salon stylizacji paznokci, powstaje w Poznaniu, w sercu dzielnicy Rataje. Każda okolica zasługuje na wysokiej jakości lokale usługowe, więc i tutaj będzie się znajdował bardzo nowoczesny, a zarazem przytulny i emanujący relaksem salon stylizacji paznokci. 

SALON STYLIZACJI PAZNOKCI - MIEJSCE RALAKSU

W wielkomiejskim zgiełku cenione są miejsca, gdzie można zaznać trochę relaksu. Miejsca, gdzie można zwolnić po pracowitym dniu, a przy tym zadbać o swoją urodę. Taka idea przyświecała nam przy doborze barw do projektu. Nie są one krzykliwe. Postawiliśmy na pastelowe odcienie, szarość betonu oraz głęboką czerń. Nie od dziś wiadomo, że odpoczynek jest dużo bardziej efektywny w otoczeniu natury, stąd w salonie dużo roślin doniczkowych, a także piękna wielkoformatowa tapeta z roślinnym motywem.

PROJEKT SALONU MANICURE PEDICURE

Salon stylizacji manicure i pedicure musi być odpowiednio wyposażony. Naszą uwagę skupiają tutaj dwa miejsca. Biurka do manicure oraz podesty z fotelami do pedicure.  Biurka zostały zaprojektowany w prosty, minimalistyczny sposób. Biały blat wyposażony w pochłaniacz kasetonowy został oparty prostej, czarnej stalowej ramie. Z kolei fotele do pedicure osadzono na podwyższeniach wykończonych jasną marmurkową płytką. 

DREWNIANA ŚCIANKA AŻUROWA

Strefa manicure została nieformalnie oddzielona od strefy pedicure drewnianą, ażurową ścianką. Wybrano to rozwiązanie, gdyż dobrze koresponduje z dużą ilością roślin w salonie, a także z tapetą z naturalnymi motywami. Niemalowane drewno ma swój niepowtarzalny charakter i dodaje salonowi stylizacji paznokci uroku.

GŁĘBOKA CZERŃ

Jako kolor akcentujący zdecydowano się zastosować głęboką, matową czerń. Kolorem tym zostały pokryte niektóre ze ścian, a także większość elementów stalowych, które są elementami ram oraz okuć mebli.

Warsztat piękna

Niewątpliwie salon stylizacji paznokci na Poznańskich Ratajach będzie warsztatem piękna. Jeśli jesteś ciekawy/ciekawa innych naszych projektów z branży beauty, zapraszamy Cię do zobaczenia Industrialnego Salonu Fryzjerskiego. Aby obejrzeć projekt kliknij TUTAJ.