PROJEKT 2020 | REALIZACJA 2021 | Warszawa

Projekt wnętrz kobiecego mieszkania modern classic

Ten projekt wnętrz to istny balans pomiędzy powściągliwością, a luksusem. Zobaczycie tutaj nowoczesne mieszkanie w stylu modern classic z złotymi i czarnymi dodatkami. Jest prosto i jasno, lecz z pewną luksusową nutą, przy czym wnętrze nie przytłacza przepychem, a jedynie mieni się gustownymi błyskotkami. Zobaczcie sami.

Projektant wnętrz - salon z aneksem kuchennym i jadalną

Główną przestrzeń projektowanego mieszkania stanowi duży salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. Aneks kuchenny na pierwszy rzut oka może wydawać się zachowawczy, lecz gdy dosięgniemy wzrokiem mieniące się złotym kolorem okap oraz uchwyty z pewnością zmienimy zdanie. Złoto dodaje przestrzeni luksusowego charakteru, który zostaje spotęgowany wykończeniem z białego kamienia nad blatem kuchennym. Zabudowa szafek dolnych jest w kolorze pudrowego beżu, z subtelnym frezem i złotymi podłużnymi uchwytami. Górne szafki – zdecydowanie bardziej nowoczesne, w kolorze jasnej szarości. Aby kompozycja była pełna dla kontrastu zastosowaliśmy czarne wykończenia w postaci ram witryny, czy nóg krzeseł.

PROJEKT wnętrza jasnej, kobiecej SYPIALNI Z GERDEROBĄ

Sypialnia, choć kontynuuje styl zaprezentowany w salonie, jest nieco mniej krzykliwa. W sam raz, aby złapać oddech i odpocząć. Rytm pomieszczeniu nadaje sztukateria na ścianie gdzieniegdzie wypełniona lustrami. Zza łóżka wystaje duży, pikowany zagłówek co razem z sztukaterią świetnie oddaje styl modern classic. Sypialnia jest jasna, przytulna i bezpieczna ze złotymi akcentami w postaci żyrandola, czy opraw oświetleniowych. Znajdziemy tutaj także sporą garderobę z układem półek zaprojektowanym na wymiar specjalnie dla Pani Inwestor.

Łazienka modern classic

Łazienka paletą barw wyłamuje się z konceptu przedstawionego w sypialni i salonie. Mamy tutaj szarości i brązy wpadające w przytłumiony róż. Geometryczne wzory na płytkach współgrają z kształtem luster zawieszonych przed umywalką. Złote detale oczywiście stanowią ciągłość z przestrzenią poza łazienką. Możemy tu zauważyć wannę w wersji hybrydowej z prysznicem i szklanym parawanem. Zastosowano wylewki i baterie podtynkowe, które swoją subtelnością i elegancją świetnie pasują do stylu modern classic. 

Jeśli sami zastanawiacie się jak funkcjonalnie i technicznie rozwiązać swoją łazienkę to zapraszamy do lektury naszego artykułu na ten temat. Podejmujemy tam temat zagadnień jakie wiążą się z zaprojektowaniem prysznica. Temat wydaje się banalny, lecz szybko się zorientujecie, że ilość czynników, które trzeba wziąć pod uwagę jest ogromna.

 

Luksusowa toaleta ze złotymi wykończeniami

Toaleta jest przełamaniem kolorystyki panującej w pozostałej części mieszkania. Tutaj bezkompromisowo rządzi czerń. Nastrojowe oświetlenie LED zza krawędzi sufitu podwieszanego sprawie, że wnętrze choć niewielkie jest przepełnione intymną atmosferą. Łącznikiem pomiędzy pozostałymi pomieszczeniami są rzecz jasna złote akcenty, które nadają przestrzeni ekskluzywności, lecz nie przepychu.

Projekt pokoju dziecięcego dla dwóch chłopców

W mieszkaniu znajduje się pokój przeznaczony dla rodzeństwa – dwóch chłopców w podobnym wieku. Przestrzeń jest jasna, spokojna. Wypełnia ją piętrowe łóżko oraz biała zabudowa i meble. Każdy z chłopców wyposażony jest w swoje biurko. Ścianę za telewizorem zdobi podświetlana mapa świata.

Projektant wnętrz z Poznania - projekt w Warszawie

Zaprojektowane mieszkanie zlokalizowane jest w Warszawie, podczas gdy wszystkie prace projektowe odbywały się w Poznaniu. Cały proces od pierwszych konsultacji, po ostatnie kreski odbył się zdalnie co jest dowodem na to, że taka forma współpracy radzi sobie z powodzeniem. Styl jaki uzyskaliśmy w projekcie czerpie głównie z modern classic, choć pewna ekstrawagancja, z którą się tu spotykamy nie jest oczywista dla tego stylu. W wyniku tego wnętrze nabrało niepowtarzalnego charakteru, a złote błyskotki przyciągają wzrok w jasnej prostej przestrzeni.

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty z naszego portfolio lub zapoznać się z naszą ofertą projektową. – kliknij poniżej!

Pamiętaj, że nie ważne skąd jesteś, gdyż cały projekt możemy wykonać dla Ciebie zdalnie wraz z konsultacjami online.

Podoba Ci się nasz projekt? Śledź nas w social mediach, skomentuj i obserwuj po więcej!

Studio M kwadrat Magdalena Rybak © 2018-2023 /// WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE