PROJEKT 2020 | REALIZACJA 2021 | Swarzędz

Projekt luksusowego domu z elementami glamour

Jest to projekt wnętrz dużego domu, który miał mienić się elegancją, lecz nie przytłaczać błyskotkami. Rezultat miał być dostojny, aczkolwiek powściągliwy i z klasą. W ten sposób narodził się ten projekt , gdzie bardzo eleganckie wnętrz z elementami glamour łączymy z naturalnymi wykończeniami w postaci drewna i kamienia. Okazało się, że to połączenie może być pełne harmonii, jakby samoświadome dostojności i piękna. Nie usłyszymy tu krzyku „Patrz na mnie!”, a jedynie subtelny szept zaproszenia. Zobacz jak prezentuje się ta przestrzeń!

Projekt dużego salonu oraz kuchni z wyspą

Salon jest bardzo przestrzenny. Swobodnie zmieściliśmy w nim duża kuchnię z wyspą, rozległą kanapę, a także sporych rozmiarów stół jadalniany. Całe wnętrze utrzymane jest w monochromatycznych barwach z dodatkami naturalnych kolorów w postaci parkietu, drewnianych lameli oraz kamienia. Tak, to właśnie kamień bardzo podnosi rangę tej przestrzeni, nadaje jej w niewymuszony sposób luksusowy charakter. Jakby od niechcenia. Piękny czarny kamień z białymi żyłami zdobi ściankę TV, z kolei biały z szarymi żyłami uświetnia kuchenną wyspę. Kuchnia została zaprojektowana w dość minimalistyczny sposób. Czarne gładkie matowe fronty nie narzucają się i pięknie uzupełniają przestrzeń. Wśród tych prostych form nie zabrakło odrobiny szaleństwa w postaci nieco zwariowanej lampy nad jadalnianym stołem. Użycie jej tutaj przełamuje nieco dominująca elegancję i sprawia, że wnętrze nie wydaje się nadęte.

Elegancka sypialnia z naturalnymi wykończeniami

Wchodząc do sypialni czujemy, że jest ona spójna kontynuacją mieszkania. Czarna zabudowa, aż po sufit jest wykończona w podobny sposób jak ta w kuchni, co podtrzymuje wrażenie ciągłości wnętrza. Przestrzeń za łóżkiem zaprojektowana jest niesymetrycznie. Znajdziemy tu bardzo wysoki zagłówek z paneli tapicerowanych oraz duże lustro. Pozostałe elementy drewniane zostały wykonane z drewna o ciepłym odcieniu, co nadaje sypialni przytulności.

Łazienka z dwoma umywalkami i drewnianymi lamelami

W tej łazience nie znajdziecie prysznica. Mamy za to dużą wannę oraz dwie umywalki. Postawiliśmy na armaturę o obłych kształtach oraz meble i wykończenia z ciemnego drewna. Pionowe lamele dodają szyku oraz optycznie rozciągają przestrzeń. Ścianę za wanną postanowiliśmy wykończyć białym kamieniem. Jak widać w łazience używamy tych samych materiałów i palety barw jak w salonie i sypialni. 

Projekt przedpokoju w bieli i czerni

Przedpokój w tym domu nie jest krzykliwy, a raczej zachowawczy, funkcjonalny i piękny w swej prostocie. Dominują tutaj biel i czerń, choć nie powstrzymaliśmy się dodać niezwykle funkcjonalnego siedziska w kremowym kolorze. Czarna zabudowa pod sam sufit daje dużo przestrzeni na przechowywanie. Oprawy oświetleniowe na szynie bezbłędnie prowadzą do salonu.

Projektant wnętrz z Poznania - projekt w Warszawie

Tak właśnie połączyliśmy dostojną elegancję z naturalną subtelnością i pięknem. Prezentowane wnętrze choć luksusowe, oddziałuje na nasze zmysły w bardzo niewymuszony sposób. Naturalne elementy są świetną kontrą dla dodatków glamour przez co zachowujemy balans estetyczny tej przestrzeni. 

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty z naszego portfolio lub zapoznać się z naszą ofertą projektową. – kliknij poniżej!

Pamiętaj, że nie ważne skąd jesteś, gdyż cały projekt możemy wykonać dla Ciebie zdalnie wraz z konsultacjami online.

Podoba Ci się nasz projekt? Śledź nas w social mediach, skomentuj i obserwuj po więcej!

Studio M kwadrat Magdalena Rybak © 2018-2023 /// WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE