PROJEKT: 2018 | REALIZACJA: 2019

Witajcie! Romantyczna sypialnia w Poznaniu jest już gotowa! Zapraszamy do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej.

Inwestorzy z mieszkania, w którym króluje granat w salonie, chcieli aby ich sypialnia była… romantyczna i w kontraście do dużego pokoju utrzymana w ciemnych barwach. Tutaj prym wiedzie kwiatowa tapeta i burgundowe dodatki, a wszystko razem tworzy bardzo nastrojowy klimat. Atutem realizacji jest jej budżetowość. Wynika ona z wykorzystania istniejącego parkietu, który stał się punktem wyjścia dla projektanta.  Na całe szczęście dębowa jodełka należy do do grona klasyków i wygląda świetnie w każdym otoczeniu. Najmocniejszymi akcentami sypiali jest ściana z kwiecistą tapetą oraz czerwone ciężkie zasłony. To one nadają przestrzeni romantycznego charakteru.

Warto tu wspomnieć o rosnącej popularności wzorzystych tapet. Ten element wnętrza przeżywa swoisty renesans. Temat jest na tyle ciekawy, iż niebawem opublikujemy osobny artykuł poświęcony nowym trendom w tapetach oraz wnętrzarskim błędom na jakie jesteśmy narażeni decydując się na ten element. Nowatorskie pomysły producentów i zaangażowanie artystów w tworzenie niepowtarzalnych wzorów sprawiają, że “nowa fala” tapet jest bardzo wysoka. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o nowoczesnych tapetach. Aby do niego przejść kliknij tutaj.

Co myślicie o takim wnętrzu? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach na naszym profilu na facebooku. Inwestorzy byli bardzo na tak. Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej “romantycznej sypialni” poniżej!